Vaizdo duomenų tvarkymas pagal BDAR reikalavimus

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su esminiais Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection Regulation; GDPR) reikalavimais...

0
(0 vertinimas)
0 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su esminiais Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection Regulation; GDPR) reikalavimais dėl vaizdo duomenų tvarkymo.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Šis internetinis seminaras naudingas visiems fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie naudoja vaizdo stebėjimo kameras.

Bet kuris asmuo (tam tikrais atvejais net ir fizinis asmuo, kuris filmuoja savo namų teritoriją) gali sulaukti Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos rašto su reikalavimu įrodyti vaizdo duomenų tvarkymo teisėtumą. Už netinkamą vaizdo duomenų tvarkymą gresia didelės baudos.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Sužinosite kas yra asmens duomenys ir kaip jie turi būti teisėtai tvarkomi.
 • Sužinosite kokie reikalavimai keliami vaizdo duomenų tvarkymui.
 • Suprasite, kada reikia laikytis BDAR reikalavimų vykdant vaizdo stebėjimą.
 • Žinosite kokių pagrindinių dokumentų reikia vykdant vaizdo duomenų tvarkymą.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Galėsite spręsti žinių patikrinimo testą.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

Seminaro turinys:

o Vaizdo duomenų tvarkymui keliami reikalavimai pagal BDAR.
o Vaizdo stebėjimo duomenų tvarkymo taisyklės.
o Informavimas apie vaizdo stebėjimą.

Seminaro trukmė – 1 akad. val.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Teisinės asmens duomenų apsaugos specialistas, kuris turi BDAR dokumentacijos rengimo ir asmens duomenų apsaugos teisės taikymo praktinės patirties. Advokatas dažnai atstovauja asmenis asmens duomenų apsaugos klausimais. Taip pat jis veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose duomenų apsaugos klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.

Lektoriaus straipsnis seminaro tema: Įsitikinkite, kad savo namų teritoriją filmuojate teisėtai (LRT).


Seminaro kaina tik 19.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.