Sutarčių teisės praktiniai aspektai

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su sutarčių teisės praktiniais aspektais, susijusiais su jų rengimu, keitimu, vykdymu ir kitais žingsniais...

0
(0 vertinimas)
1 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su sutarčių teisės praktiniais aspektais, susijusiais su jų rengimu, keitimu, vykdymu ir kitais žingsniais bei ginčais.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams (savininkams, vadovams ar darbuotojams), individualiai dirbantiems asmenis, įvairių profesijų atstovams (buhalteriams, administratoriams, teisininkams ar kitų sričių specialistams), kuriems tenka dirbti su sutartimis.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Sužinosite kaip identifikuoti sutartinius santykius ir kokia to praktinė reikšmė.
 • Žinosite sutarčių sudarymo formas ir ką lemia formos nesilaikymas.
 • Sužinosite apie iki sutartinius santykius, jų įforminimą, naudą.
 • Įgysite žinių, kaip sudaryti sutartį, kokias sąlygas įtrauktas, kaip tinkamai vykdyti, keisti ir nutraukti.
 • Sužinosite apie sutarties vykdymo pasunkėjimą ir force majeure bei jų praktinę reikšmę.
 • Suprasite kas yra sutartinė atsakomybė, jos taikymą.
 • Įgysite žinių apie tam tikrų naudingų sąlygų įtraukimą į konkrečias sutartis.
 • Sužinote dėl ko dažniausiai kyla ginčai iš sutarčių ir kaip pasirengti galimam ginčui.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Galėsite spręsti žinių patikrinimo testą.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

Seminaro turinys:

1. Kas yra sutartis? Sutarčių formos. Sutarties buvimas, kai nėra raštu.
2. Iki sutartiniai santykiai. Kas tai ir kokia praktinė reikšmė?
3. Kaip tinkamai sudaryti sutartį?
4. Kaip paruošti gerą sutartį ar papildyti turimą? Kokias sąlygas įtraukti, kokių vengti?
5. Teisingas sutarties vykdymas.
6. Tinkamas sutarties keitimas ir nutraukimas.
7. Sutartinė atsakomybė. Kas tai? Kaip ją taikyti?
8. Kokias sąlygas reikėtų įtvirtinti tam tikrose konkrečiose sutartyse (pvz., prekių tiekimo, pirkimo-pardavimo, nuomos, statybos rangos ar kt.)?
9. Dėl ko dažniausiai kyla ginčai? Kaip pasirengti galimam teisminiam ginčui?

Seminaro trukmė – 2 akad. val.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Verslo teisės ir teisminių ginčų specialistas. Advokatas specializuojasi sutarčių teisėje ir atstovauja ginčuose, kurie kyla iš sutarčių. Dėl to lektorius dalinsis savo realia praktine patirtimi iš sutarčių teisės. Advokatas kone kasdien atstovauja asmenis sutarčių klausimais. Taip pat jis veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose teisiniais klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.


Seminaro kaina tik 39.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.