Statybos rangos sutarties rengimo praktiniai aspektai

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su statybos rangos sutarties rengimo praktiniais aspektais, susijusiais su tokio pobūdžio sutarties rengimu, vykdymu...

0
(0 vertinimas)
1 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su statybos rangos sutarties rengimo praktiniais aspektais, susijusiais su tokio pobūdžio sutarties rengimu, vykdymu ir kitais žingsniais.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams (savininkams, vadovams ar darbuotojams), individualiai dirbantiems asmenis, įvairių profesijų atstovams (buhalteriams, administratoriams, teisininkams ar kitų sričių specialistams), kuriems tenka dirbti su statybos rangos sutartimis.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Įgysite žinių, kaip sudaryti gerą statybos rangos sutartį.
 • Gausite praktinių patarimų, kurie pravers rengiant arba koreguojant statybos rangos sutartį.
 • Sužinosite apie praktines problemas, kurios kyla vykdant statybos rangos sutartį.
 • Įgysite žinių, kurios naudingos siekiant išvengti ar pasirengti galimam ginčui statybų srityje.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.
 • Pavyzdinę statybos rangos sutartį.

Seminaro turinys:

1. Sutarties bendrąja prasme apibūdinimas;
2. Statybos rangos sutarties rūšys;
3. Statybos rangos sutarties forma ir praktiniai patarimai;
4. Svarbiausios sudaromos statybos rangos sutarties dalys;
5. Statybos rangos sutarties dalių analizė ir praktiniai patarimai;
6. Kiti praktiniai statybos rangos sutarties turinio aspektai ir patarimai.

Seminaro trukmė – 1,5 akad. val.


Seminaro lektorė:

Teisininkė Snieguolė Miceikaitė

Snieguolė Miceikatė turi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Šiuo metu praktikuoja advokatų kontoroje kaip advokato padėjėja. Dažnai atstovauja fizinius ir juridinius asmenis statybų teisės ginčuose ir yra dirbusi statybų įmonėje teisininke, todėl yra sukaupusi didelę patirtį statybos teisės klausimais. Ji dažnai teikia komentarus statybos ir nekilnojamojo turto teisiniais klausimais portaluose DELFI ir kt. (pvz., Ar vykstant statyboms rangovas gali didinti kainą? / Ar galima parduoti namą, jei jo bendraturtis su tuo nesutinka? ).


Seminaro kaina tik 29.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektorei? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Statybos rangos sutarties pavyzdys

Admin bar avatar
Teisininkė Snieguolė Miceikatė turi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Teisinį darbą dirba advokatų kontoroje. Pagrindinės jos praktikos sritys: atstovavimas teisminiuose ginčuose, statybų, sutarčių ir šeimos teisė. Atstovaudama statybos teisės ginčuose ir dirbdama statybų įmonėje teisininkė sukaupė didelę patirtį statybos teisės klausimais. Taip pat turi išskirtinės patirties šeimos teisės srityje, nes yra atstovavusi kompleksiniuose ginčuose, kai santuokos nutraukimo bylose dalijamas verslas. Teisininkė nuolat teisiniais klausimais konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Snieguolė Miceikaitė dažnai teikia komentarus teisiniais klausimais portaluose DELFI ir kt.