Santuokos nutraukimo bendru sutikimu dokumentų rengimo praktinis seminaras

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su santuokos nutraukimo (skyrybų) abiejų sutuoktinių bendru sutikimu (taikiai) dokumentų, skirtų teismui, rengimu pačiam,...

0
(0 vertinimas)
1 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su santuokos nutraukimo (skyrybų) abiejų sutuoktinių bendru sutikimu (taikiai) dokumentų, skirtų teismui, rengimu pačiam, be teisininko pagalbos.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Žmonėms, kurie ketina nutraukti santuoką (skirtis) bendru sutikimu (taikiai, be ginčo), ir nori pasirengti dokumentus patys bei sutaupyti pinigų, kuriuos tektų išleisti teisininko paslaugoms.

Šis seminaras aktualus ir teisės studentams bei pradedantiems savo praktiką teisininkams.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Įgysite žinių, kurios padės pasiruošti (parengti) dokumentus dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.
 • Gausite praktinių patarimų, kurie pravers rengiant dokumentus dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.
 • Šio seminaro metu perteiktos ir tinkamai panaudotos žinios padės sutaupyti pinigų, kuriuos tektų mokėti teisininkams už šių dokumentų rengimą.
 • Gausite seminaro metu aptariamus šablonus, todėl šiuos skyrybų dokumentus parengti bus dar paprasčiau.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektorei ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.
 • Dovaną: santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu pavyzdžius (šablonus), aptartus seminaro metu.

Seminaro turinys:

1. Nuo ko pradėti rengiant dokumentus dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu?
2. Kokie dokumentai rengiami, kokiems teismams teikiami ir kokiu būdu dokumentus galima pateikti teismui?
3. Prašymo dėl santuokos nutraukimo rengimas: kiekvienos dalies aptarimas.
4. Prašymo dėl santuokos nutraukimo rengimas: praktiniai patarimai.
5. Sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių rengimas: kiekvienos dalies aptarimas.
6. Sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių rengimas: praktiniai patarimai.
7. Supažindinimas su santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu pavyzdžiais.
8. Apibendrinimas.

Seminaro trukmė – 1,45 akad. val.


Seminaro lektorė:

Teisininkė Snieguolė Miceikaitė

Snieguolė Miceikatė turi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Šiuo metu praktikuoja advokatų kontoroje. Dažnai atstovauja fizinius asmenis santuokos nutraukimo (skyrybų) bylose. Dėl to šiame seminare teisininkė dalinsis savo žiniomis ir praktine patirtimi. Ji dažnai teikia komentarus šeimos teisės ir kitais teisiniais klausimais portaluose DELFI ir kt. (pvz., Kaip nustatomas vaikui skiriamas išlaikymas ir ką daryti, jei vienas iš tėvų grasina nedirbti ir nemokėti? / Ar galima pretenduoti į sutuoktinio turtą, kuris suremontuotas bendromis šeimos lėšomis? ).


Seminaro kaina tik 19.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektorei? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Prašymo dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu šablonas

Sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių šablonas

Admin bar avatar
Teisininkė Snieguolė Miceikatė turi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Teisinį darbą dirba advokatų kontoroje. Pagrindinės jos praktikos sritys: atstovavimas teisminiuose ginčuose, statybų, sutarčių ir šeimos teisė. Atstovaudama statybos teisės ginčuose ir dirbdama statybų įmonėje teisininkė sukaupė didelę patirtį statybos teisės klausimais. Taip pat turi išskirtinės patirties šeimos teisės srityje, nes yra atstovavusi kompleksiniuose ginčuose, kai santuokos nutraukimo bylose dalijamas verslas. Teisininkė nuolat teisiniais klausimais konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Snieguolė Miceikaitė dažnai teikia komentarus teisiniais klausimais portaluose DELFI ir kt.