Prekių ženklo ir domeno teisinės apsaugos pagrindai

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su baziniais aspektais apie prekių ženklo (pvz., logotipo) ir domeno (interneto svetainės adreso) teisinę...

0
(0 vertinimas)
2 students
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su baziniais aspektais apie prekių ženklo (pvz., logotipo) ir domeno (interneto svetainės adreso) teisinę apsaugą.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Šis seminaras labiausiai orientuotas į smulkaus ir vidutinio verslo atstovus (savininkus, vadovus ar darbuotojus), individualiai dirbančius asmenis, kurie nori apsaugoti potencialų prekių ženklą.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Įgysite bazinių žinių, kurios padės apsaugoti prekių ženklą (logotipą).
 • Sužinosite, kaip registruoti prekių ženklą.
 • Įgytos žinios pravers registruojant prekių ženklą ir/ar domeną (interneto svetainės adresą).
 • Sužinosite apie prekių ženklo neregistravimą ir negaliojimą.
 • Gausite praktinių patarimų apie prekių ženklo ir domeno registravimą.
 • Žinosite apie problemas, kurios kyla dėl panašių prekių ženklų ir/ar domenų.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

Seminaro turinys:

1. Prekių ženklas. Pavyzdžiai.
2. Prekių ženklo savininko teisės.
3. Prekių ženklo registravimas.
4. Patarimai registruojant prekių ženklą.
5. Domenas.
6. Ginčai dėl domeno ir prekių ženklo.

Seminaro trukmė – 40 min.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Verslo teisės ir teisminių ginčų specialistas. Advokatas nuolat teikia teisines paslaugas verslo klientams, įskaitant ir asmenis, kurie vykdo individualią veiklą. Lektorius yra registravęs prekių ženklus Lietuvos ir Europos Sąjungoje, sprendęs ginčus ir konsultavęs prekių ženklų ir domeno teisiniais klausimais. Advokatas taip pat veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose teisiniais klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.


Seminaro kaina tik 14.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.