Pagrindinių BDAR dokumentų praktinis rengimas

Šio internetinio seminaro tikslas - suteikti žinių, kurios padės pasirengti pagrindinius Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection...

0
(0 vertinimas)
0 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – suteikti žinių, kurios padės pasirengti pagrindinius Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection Regulation; GDPR) dokumentus.

Kiekvienas duomenų valdytojas turi įgyvendinti BDAR reikalavimus, o už jų nevykdymą Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (VDAI) skiria dideles baudas. Viena iš pagrindinių duomenų valdytojo pareigų – sugebėti įrodyti, jog laikosi BDAR reikalavimų, tame tarpe, turi vidinius duomenų apsaugos dokumentus.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Šis seminaras skirtas fiziniams asmenims, kurie verčiasi individualia veikla (teikia paslaugas, parduoda prekes ar kt.), vykdo prekybą internetu, taip pat juridiniams asmenims bei visiems asmenims naudojantiems vaizdo stebėjimo kameras, kai reikia vadovautis BDAR.

Be to, šis seminaras tinka ir visiems, kurie dirba pareigose, kur tenka susidurti su asmens duomenų tvarkymu (buhalteriams, administratoriams, teisininkams ar kitų sričių specialistams).

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Įgysite žinių, kurios padės pasirengti pagrindinius BDAR dokumentus.
 • Suprasite esminius BDAR reikalavimus ir jų nesilaikymo pasekmes.
 • Sugebėsite bazines BDAR žinias taikyti praktikoje.
 • Sužinosite, kaip įgyvendinti duomenų subjektų teises ir spręsti jų prašymus.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres ir įvairius šablonus), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Galėsite spręsti žinių patikrinimo testą.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.
 • Dovaną: asmens duomenų saugumo pažeidimų registro ir rizikos vertinimo atlikimo formas.

Seminaro turinys:

o Asmens duomenų tvarkymo taisyklės ir saugumo politika.
o Rizikos vertinimo dokumentavimas.
o Asmens duomenų tvarkymo veiklos įrašai.
o Dokumentas dėl prieigos teisių nustatymo.
o Informacinių technologijų naudojimo tvarka.
o Techninės ir programinės įrangos registras.
o Asmens duomenų saugumo pažeidimų ir reagavimo į juos taisyklės.
o Pranešimas apie asmens duomenų saugumo pažeidimus.
o Duomenų subjektų teisių įgyvendinimo tvarka.
o Duomenų subjekto prašymas.
o Asmens duomenų saugumo pažeidimų registras.
o Duomenų subjektų informavimo dokumentas.
o Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo.
o Dokumentai darbuotojų duomenų tvarkymui.

Seminaro trukmė – 3 akad. val.

Jei norite geriau suprasti BDAR, tai rekomenduojame išklausyti ir internetinį seminarą “Asmens duomenų apsaugos pagrindai“.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Teisinės asmens duomenų apsaugos specialistas, kuris turi BDAR dokumentacijos rengimo ir asmens duomenų apsaugos teisės taikymo praktinės patirties. Advokatas dažnai atstovauja asmenis asmens duomenų apsaugos klausimais. Taip pat jis veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose duomenų apsaugos klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.


Seminaro kaina tik 59.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Duomenų subjekto teisių įgyvendinimo pavyzdinės taisyklės

Pranešimo apie asmens duomenų saugumo pažeidimą rekomenduojama forma

Rekomenduojami duomenų tvarkymo veiklos įrašai

Standartinės duomenų tvarkymo sutarčių sąlygos

Pavyzdinė poveikio duomenų vertinimo forma

 

Dovana:

Rizikos vertinimo forma

Asmens duomenų saugumo pažeidimų registras

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.