Ieškinio teismui rengimo pagrindai

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su ieškinio teismui rengimu ir pateikti pagrindus, kaip parengti ieškinį (pvz., dėl skolos, žalos...

0
(0 vertinimas)
4 students
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su ieškinio teismui rengimu ir pateikti pagrindus, kaip parengti ieškinį (pvz., dėl skolos, žalos ar kt.).

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Teisės studentams ir teisininkams bei kitų sričių specialistams, kurie siekia įgyti bazines žinias apie tai, kaip parengti ieškinį.

Seminaras aktualus ir tiems, kurie neturinio teisinio išsilavinimo ir teisinės praktikos patirties, bet nori patys sugebėti pateikti ieškinį teismui ir sutaupyti pinigų, kuriuos tektų išleisti teisininkų paslaugoms ieškiniui parengti (pvz., ieškiniui dėl skolos priteisimo).

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Įgysite bazinių žinių, kurios padės parengti ieškinį.
 • Įgytos žinios pravers rengiant įvairius ieškinius, kurie neaptariami seminare, nes ieškinių rūšių yra daug.
 • Ne teisės srities specialistams šis seminaras padės pasirengti ieškinį (pvz., dėl skolos priteisimo).
 • Pamatysite realių ieškinių, kurie buvo pateikti teismams, pavyzdžius.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.
 • Realių ieškinių, kurie buvo pateikti teismams, šablonus (nuasmenintus pavyzdžius).

Seminaro turinys:

1. Procesiniai dokumentai.
2. Ieškinys ir priešieškinis.
3. Ieškinio rengimas. Taisyklės. Pavyzdžiai.
4. Ieškinio suma.
5. Ieškinio pagrindas, dalykas, teisinis pagrindas.
6. Palūkanos ir delspinigiai.
7. Atskirų kategorijų bylos.
8. Ieškinio trūkumai ir jų šalinimas.
9. Patikslintas ieškinys.
10. Civilinis ieškinys baudžiamajame procese.

Seminaro trukmė – 1,35 akad. val.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Verslo teisės ir teisminių ginčų specialistas. Advokatas nuolat atstovauja ginčuose, kurie nagrinėjami teismuose, ir rengia procesinius dokumentus, tame tarpe, įvairius ieškinius. Dėl to lektorius dalinsis savo realia praktine patirtimi. Advokatas taip pat veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose teisiniais klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.


Seminaro kaina tik 24.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Skaidrės

Ieškinio dėl skolos priteisimo šablonas

Ieškinio dėl žalos priteisimo šablonas

Ieškinio dėl skolos priteisimo šablonas

Civilinio ieškinio dėl žalos baudžiamojoje byloje šablonas

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.