Asmens duomenų apsaugos pagrindai

Šio internetinio seminaro tikslas - supažindinti su esminiais Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection Regulation; GDPR) aspektais....

0
(0 vertinimas)
1 dalyviai
Paskutinis atnaujinimas 2022-11-13

Šio internetinio seminaro tikslas – supažindinti su esminiais Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR; angl. General Data Protection Regulation; GDPR) aspektais.

Kam skirtas šis internetinis seminaras?

Šis internetinis seminaras naudingas kiekvienam žmogui, kuris lankosi interneto svetainėse, perka internetu, yra kieno nors klientas, vartotojas, darbuotojas, nes jo asmens duomenys yra tvarkomi. Dėl to tikrai verta žinoti savo teises ir kaip jomis pasinaudoti, nes tai gali Jums padėti apsaugoti savo duomenis ir apsiginti pažeidimo atveju.

Taip pat šis seminaras labai naudingas visiems, kurie verčiasi individualia veikla, vykdo prekybą internetu, turi įmonę, verslą (net ir smulkų), dirba pareigose, kur tenka susidurti su asmens duomenų tvarkymu (buhalteriams, administratoriams, teisininkams ar kitų sričių specialistams). BDAR pagrindų žinios gali padėti išvengti gresiančių baudų rizikos dėl netinkamo BDAR taikymo.

Šio internetinio seminaro nauda:

 • Sužinosite kas yra asmens duomenys ir kaip jie turi būti teisėtai tvarkomi.
 • Sužinosite kokias teises turite ir kaip jomis pasinaudoti, kai kiti tvarko Jūsų asmens duomenis.
 • Suprasite, ar reikia laikytis BDAR reikalavimų savo individualioje veikloje ar įmonėje.
 • Suprasite esminius BDAR reikalavimus ir jų nesilaikymo pasekmes.
 • Sugebėsite bazines BDAR žinias taikyti praktikoje.

Ką gausite įsigiję šį internetinį seminarą?

 • Prieigą prie seminaro vaizdo įrašo, kurį galėsite sustabdyti, persukti, atsukti, žiūrėti pakartotinai bet kur ir bet kada. Vaizdo įrašas bus prieinamas 30 dienų, todėl galėsite seminarą peržiūrėti per keletą kartų arba per vieną kartą pagal savo asmeninį poreikį.
 • Seminaro medžiagą (skaidres), kurią galėsite pasilikti sau.
 • Galimybę pateikti klausimus lektoriui ir susipažinti su kitų klausytojų pateiktais klausimais.
 • Galėsite spręsti žinių patikrinimo testą.
 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

Seminaro turinys:

Įvadas į asmenų duomenų apsaugą
o Kas yra asmens duomenys?
o Kas yra laikoma asmens duomenų tvarkymu?
o Kas yra duomenų subjektas, duomenų valdytojas, duomenų tvarkytojas, duomenų apsaugos pareigūnas?
o Kada taikomas BDAR? Kaip nustatyti, ar man taikomas BDAR?

Esminiai BDAR reikalavimai
o Asmens duomenų apsaugos principai ir jų praktinė reikšmė.
o Asmens duomenų tvarkymo pagrindai.
o Duomenų subjektų teisės.
o Bendroji duomenų subjektų teisių įgyvendinimo tvarka.
o Asmens duomenų subjektų informavimas.
o Bendroji asmens duomenų apsaugos dokumentacija.

Keletas specialiųjų asmens duomenų apsaugos teisinių reikalavimų:
o Darbuotojų duomenų tvarkymui.
o Tiesioginei rinkodarai.
o Interneto svetainių slapukams.

Seminaro trukmė – 2,3 akad. val.


Seminaro lektorius:

Advokatas Martynas Antanaitis

Asmens duomenų teisinės apsaugos specialistas, kuris turi BDAR dokumentacijos rengimo ir asmens duomenų apsaugos teisės taikymo praktinės patirties. Advokatas dažnai atstovauja fizinius ir juridinius asmenis duomenų apsaugos klausimais. Taip pat veda seminarus, rašo straipsnius ir dalyvauja radijo laidose duomenų apsaugos klausimais. Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia.


Seminaro kaina tik 39.99 EUR

Seminaro kokybė ir perteikiamos žinios viršija šią kainą. Dėl inovatyvios platformos ir automatizavimo, gaunate profesionalų parengtą kokybišką internetinį seminarą labai gera kaina.


Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Ar galėsiu savo klausimus pateikti lektoriui? Taip, prisijungus prie seminaro peržiūros sistemos galėsite pateikti savo klausimą.
 • Ar gausiu mokymų medžiagą? Taip, prisijungus prie seminaro sistemos, ten rasite atsisiuntimo nuorodą.
 • Kiek laiko galėsiu peržiūrėti seminarą? Neribotą kiekį kartų seminaro vaizdo įrašą galite žiūrėti 30 dienų nuo jo įsigijimo. Internetinį seminarą galite peržiūrėti ir/ar klausyti bet kurioje Jums patogioje vietoje – ne tik namuose, bet ir automobilyje, viešajame transporte ir kt., kur veikia interneto ryšys.
 • Kodėl šis seminaras toks pigus, nes kitur tikrai brangiau? Kadangi seminaras internetinis ir pateikiamas jo vaizdo įrašas, todėl dėl mažesnių sąnaudų galima Jums pasiūlyti ženkliai mažesnę kainą negu kitur. Įprastai tokio pobūdžio seminarų kainos yra didesnės mažiausiai kelis kartus, nes yra organizuojamos įmonių, kurios turi padengti didelius savo kaštus. Mūsų optimizacija ir orientacija išskirtinai į žinių perdavimą, suteikia galimybę šį seminarą išklausyti tiems, kurie negali ar nenori mokėti šimto ir daugiau eurų.
 • Ar bus išrašyta sąskaita faktūra? Taip, mūsų sistema automatiškai atsiųs sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums. Kontaktus rasite čia.

Seminaro skaidrės

Admin bar avatar
Martynas Antanaitis yra verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir dokumentų rengimo ekspertas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: verslo ir įmonių teisė, civilinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, administracinė teisė ir asmens duomenų teisinė apsauga. Advokatas nuolat teisiniais klausimais konsultuoja įmones, jų vadovus ar akcininkus, rengia dokumentus ir atstovauja klientus ginčuose teismuose ar kitose institucijose. Dalyvauja mokslinėje veikloje, yra mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą yra gavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Advokatas taip pat yra Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Darbo teisės komiteto narys.